O NÁS

Sme firma GLORY-Cosmetics Slovakia s.r.o. , sme výhradnými dovozcami a distribútormi natur kozmetiky GLORY a Glory Dead Sea , ortopedickými pomôckami a bandážmi Anglickej značky Fortuna a PREMIA.

GLORY kozmetika , kde sme aj výrobcami, sa dá rozdeliť na dve časti,
produkty z Mŕtveho mora a všeobecnú kozmetiku.

Naše produkty vynikajú vo svojej kategórii, pretože pri výrobe našich produktov dbáme na to, aby sme používali zložky šetrné k pokožke.

V roku 1993 Naša materská spoločnosť ako prvá uviedla na maďarský trh dezinfekčný gél na ruky .
Tento zažal veľký úspech , pretože sa stal obľúbeným a vyhľadávaným produktom vo veľmi krátkom čase.

Našu ponuku sme sa snažili neustále rozširovať tak , aby vyhovovala súčastnym požiadavkám pre registráciu a ako aj potrebám zákazníkov.

Vzhľadom na veľký úspech dezinfekčného gélu na ruky , sme začali uvádzať na trh aj Naše ďalšie produkty , ktoré sú : tekuté mydlá, sprchové gély ,dezinfekčné tekuté mydlá, telové mlieko, prípravky na starostlivosť o vlasy, masažné krémy a gély ,ultrazvukové gély, dezinfekčné prostriedky na ruky-náradie a povrchy , ktoré patria pod Našu značku GLORY.

Našou druhou významnou značkou je rad kozmetiky Glory Dead Sea, v ktorej sa snažíme ponúkať prírodnú kozmetiku s prírodnými účinnými látkami, bez konzervantov a farbív.
Produkty dovážame z Jordánska .
Sme výhradnými dovozcami a dodávateľmi pre celú Európskú úniu.
Ponúkame najširší sortiment produktov z Mŕtvého mora za najvýhodnejšie ceny.
Produkty , ktoré vám vieme ponúknuť sú : Soľ z Mŕtveho mora, Minerálne Bahno, Krémy na oblasť tváre, tuhé mydlá, minerálnu bahennú masku, prípravky na starostlivosť o vlasy a množstvo iného.

Tak isto Sme výhradný dovozcovia a dodávatelia pre Slovensko a Českú republiku výrobkov spoločnosti FIMA group Ltd., ktoré má sídlo v Londýne. Vyrába ortopedické pomôcky bandážového a nebandážového typu značky FORTUNA® a PREMIA

Našim mottom je: „Pohyb je život!“ U nás nájdete rozsiahly sortiment ortopedických pomôcok značky PREMIA a FORTUNA®, ktorá je zastúpená v 43 krajinách sveta. Vo Veľkej Británii odoberá naše výrobky viac ako 8000 lekární, predajne so zdravotníckymi pomôckami, športové obchody. Zastúpenie máme aj na Slovenskom či Českom trhu.
Ponúkame produkty najvyššej kvality s cenovo najlepšou dostupnosťou.
Nájdete u nás elastické, neoprénové, magnetické bandáže na koleno, členok, zápästie, lakeť aj rameno, bandáže drieku, krčné goliere, tejpovacie pásky a ďalšie výrobky.

Veľkú pozornosť venujeme neustálemu monitorovaniu a rozvoju kvality a výrobného procesu našich produktov.
Primárne slúžime veľkoobchodníkom, ale aby sme získali priamu spätnú väzbu a pripomienky od spotrebiteľov, spolupracujeme aj s maloobchodníkmi a internetovými obchodmi.

V našej obchodnej politike zohrávajú dôležitú úlohu inovácie, vývoj a prístup zameraný na zákazníka.

Naša spoločnosť sa od začiatku snaží podieľať na podpore dobročinných cieľov menšími darmi, podľa svojich možností, napr. v prípade prírodných katastrof a prostredníctvom podpory poskytovanej Červenému krížu, školám, organizáciám, športovým podujatiam na Slovensku,Rumunsku,Česku a v Maďarsku.

DOTÁCIE A DARY

Naša spoločnosť sa od začiatku podieľa na podpore charitatívnych projektov, ako sú prírodné katastrofy, Červený kríž, školy a organizácie, a to formou malých darov.

KDE SME ZNÁMI

Medzinárodné ocenenie Glory Dead-Sea Products